Vizyon

Dtech Elektronik olarak faaliyete başladığımız ilk günden günümüze kadar, bizi ve hizmet verdiğimiz müşterilerimizi başarıya götürecek yol haritamızı hiç değiştirmedik. İş Güvenliği Kültürümüz , Kalite Anlayışımız , Çevre Bilincimiz Yola çıkarken bu üç anahtar olgunun, bizi sektör liderliğine götürecek olan pusulalar olduğunu biliyorduk. Halen taviz vermeden onları takip ediyoruz.

VİZYON

Dtech Elektronik olarak faaliyete başladığımız ilk günden günümüze kadar, bizi ve hizmet verdiğimiz müşterilerimizi başarıya götürecek yol haritamızı hiç değiştirmedik:

• İş Güvenliği Kültürümüz

• Kalite Anlayışımız

• Çevre Bilincimiz

Yola çıkarken bu üç anahtar olgunun, bizi sektör liderliğine götürecek olan pusulalar olduğunu biliyorduk. Halen taviz vermeden onları takip ediyoruz.

İş Güvenliği Kültürümüz hem insana ve doğaya hem kendimize hem de müşterilerimize duyduğumuz saygının en önemli işaretidir.

Kalite Anlayışımız kendimize duyduğumuz güvenin ve tecrübemizin verdiğimiz hizmetlerde ortaya çıkış şeklidir.

Çevre Bilincimizi ekibimize ve geleceğimiz olan çocuklarımıza aktarmayı en önemli görevlerimizden birisi olarak görüyoruz.

Güvenlik, Çevre ve Kalite politikalarımız “Kaizen” yani “Sürekli İyileştirme” felsefesiyle yol alarak bizi bugünlere taşıdı.

Modern bilimi ve teknolojiyi takip edip kullanmak, ekibimizi tecrübe ve eğitim konusunda sürekli geliştirmek, yapacağımız işi bir kerede ve doğru olarak yapmak bizi yani Dtech Elektronik’i geleceğe taşıyacak basamaklardır.

Sorumluluğumuzu ve yaptığımız işi biliyoruz.

Her müşterimize kendimizden de katkı yaparak onların memnuniyetini amaçlıyoruz. Bizi geleceğe taşıyacak bir diğer kriterin de müşteri memnuniyeti olduğunu asla unutmuyoruz.

Bu anlayışın, bizi asıl hedefimiz olan sektör liderliğine taşıyacağını daha yola çıkarken biliyorduk.

Bugün ise hedefimiz lider olmanın da ilerisinde. Siz değerli müşterilerimizin de desteği ve iş birliği ile lider kalmayı sürdürmeyi amaçlıyoruz ve başaracağımıza inanıyoruz.

Saygılarımızla,