Hakkımızda

Yıllardır dünyanın enerjisine yön vermekte olan Dtech Elektronik, bu sektörde ilklere daima imza atmıştır. Hakkımızda öğrenmek istedikleriniz ve okuduktan sonra icra edeceğiniz gerçekler sonrasında da ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı anlayacaksınız. Firmanın ana kurulma sebebi; konut, elektrik, danışmanlık ve de mühendislik portföylerine hizmet etmektedir.

Hakkımızda

Yıllardır dünyanın enerjisine yön vermekte olan Dtech Elektronik, bu sektörde ilklere daima imza atmıştır. Hakkımızda öğrenmek istedikleriniz ve okuduktan sonra icra edeceğiniz gerçekler sonrasında da ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı anlayacaksınız. Firmanın ana kurulma sebebi; konut, elektrik, danışmanlık ve de mühendislik portföylerine hizmet etmektedir. Bu hizmetler kapsamında özellikle de uzun yıllardır verilen hizmetler, başarılı bir şekilde ilerleyişini sürdürmektedir. Yürütülen projelerin her bir aşamasında diğer müşterilerin de fikir alışverişi yapılmaktadır. Bu sayede son derece aktif ve bir o kadar da özgün ilerleyişini sürdürmektedir. Her proje için özenle çalışılmakta ve farklı fikirler sunulmaktadır. Çizilen projeler özel eğitim almış mühendisler tarafından değerlendirilmektedir. Değerlendirilen her aşama paylaşılır ve üretim aşamasında bilgi sahibi olunmasına yardımcı olur. Kadrosundaki deneyimli çalışanları ile başarılı projelere imza atmaktadır. Gelişimin ve yeniliklerin sürekli peşinde olan firma, aynı zamanda üretim aşamasına da dikkat etmektedir. Tüketim odaklı üretilen makinalar, ihtiyaçları karşılama amacı ile sürekli olarak güncellenmektedir. Bu sayede teknolojinin de ilerisinde son derece başarılı bir işlem süreci yürütülmektedir. Firmanın vermiş olduğu çeşitli hizmetlerin her birinde alanında son derece deneyim kazanmış çalışanlar yer almaktadır. Bu da herhangi bir işin başarıya ulaşma konusunda herhangi bir şekilde şans faktörü olmadan %100 başarı sağlanmasını amaçlar. Yapılan fizibilite çalışmaları sayesinde de bakım aşamasındaki harcamaların minimum seviyede tutulması sağlanır. Bu da sizlerin vakitten tasarruf etmenizi sağlar. Elbette ki her şey müşterinin vakitten ve nakitten kazanç elde edip tasarruf sağlaması yönünde olmamaktadır. Bu noktada çevreye, doğaya ve elektriğin boş yere israf edilmesini de engellemeye yönelik çalışmalar sürdürülmektedir.

Dtech Elektronik Nedir?

Dtech Elektronik olarak bizler, elektriğin israf edilmesini ve kullanılan cihazlar sayesinde tüketiciyi tasarrufa yönlendirmeyi amaçlamaktayız. Verilen danışmanlık hizmetleri sayesinde bilinçlendirme çalışmaları ile enerji kaynaklarını nasıl daha verimli hale getirebileceğimiz konusunda da eğitimler vermekteyiz. Kontrol panolarını ürettiğimiz bu dönemlerde, büyük şantiyeler, devasa yapılar vb. alanlarda sizlerin tasarruf etmesini sağlamaktayız. Bu noktada çalışan diğer cihazların da yüksek enerji akımından etkilenerek arızalanmaması için de oldukça önemli bir faktördür. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimleri iş sahasında etkin şekilde kullanmaktayız. Bu da sizlerin bu deneyimlerden aktif şekilde yararlanabilmesine olanak sağlamaktadır. Olanaklar çerçevesinde de tasarruf ve kazanç elde etmek mümkündür. PC monitörleri, aktif-pasif harmonik enerji panoları gibi pek çok alanda da bizlerin sağlamış olduğu hizmetlerden yararlanabilmeniz mümkün olacaktır. Kayıpların önceden saptanarak o yönde bir ilerleyiş sürdürebilmek, bizlerin sağlamış olduğu en avantajlı hizmetler arasında yer almaktadır. Bunun en önemli faktörü ise, sizlere ilerleyen dönemlerde oluşabilecek herhangi bir sıkıntı durumunu önceden sezmeniz, o yönde çalışma yaparak daha büyük hasarların oluşmasını engellemek olacaktır.

Dtech Elektronik İle Elektriğiniz Güvende

Dtech Elektronik, elektriğin korunması ve devamlılığın sağlanması konusunda son derece büyük projelere imza atmaktadır. Bu süreçlerde elde edilen bütün bulgular, bir sonraki aşamalarda aktif şekilde kullanılmak üzere arşivlerde saklanır. Saklanan verilerin kendimizi ve ürünlerimizi geliştirmek amacı ile aktif şekilde araştırılmaya devam ettiğini söylemek mümkün olacaktır. Uzun vadeli çalışmalarda elektriklerin güvene alınması, enerji kaynaklarının boş yere sarf edilmemesi ve sürekli olarak da kazanç elde edilmesi konusunda büyük özveri gösterilmektedir. Sizlerin de bu noktada bir ihtiyacınız varsa ve elektriğinizi güvence altına almak istiyorsanız, hakkımızda elde ettiğiniz bilgilerden sonra gönül rahatlığıyla bizler ile irtibat kurabilir, ihtiyacınızı karşılamak konusunda destek alabilirsiniz.