Hizmetlerimiz

Araç Navigasyon ve Multimedya Sistemleri

Genellikle yolculuğa çıktığımızda yerimizi ve yönümüzü bulabilmek için araç navigasyon ve mültimedya sistemleri bizlere yardımcı olmaktadır. Bu sistemler araç içerisinde uygun bir yere konumlandırılır ve sürücünün rahatlıkla görebileceği ve ulaşabileceği bir alanda yer alır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

Elektrikli ve hibrit motorlu araçların sayısının giderek arttığı günümüzde, elektrikli araç şarj istasyonlarına olan ihtiyaç da buna paralel olarak artış gösteriyor.Motorlu taşıtlarda fosil yakıtların yerini almaya başlayan elektrikli araçlar, karbon emisyonu, maliyet ve çevre güvenliği konularında ön plana çıkıyor.

PC monitörleri bilgisayarlarımızın temel parçasıdır. Birçok alanda kullanılabilen monitörlerle nerdeyse her türlü ortamda karşılaşabiliriz. Monitör görüntü almamızı sağlayan gelişmiş teknolojiye sahip bir cihazdır.

Smart Led Monitör, arka aydınlatma teknolojisi olarak bilinmektedir. Bu görüntü teknolojisi, oldukça gelişmiş ve her pikseli aydınlatabilmek için LED’leri kullanmaktadır.

Kablolu ve kablosuz Mouse setleri özellikle de son dönemlerde önemini koruyan ürünlerdir. Bu ürünlerin özellikle de kaliteli bir şekilde alındıklarında oldukça büyük işlevleri bulunur. Dtech Elektronik olarak bizler, kablolu kablosuz klavye Mouse setleri tasarlıyor, hizmete sunuyor ve sunulan bu ürünlerden yüksek verim garantisi sunuyoruz.

Teknoloji çağında yaşadığımızı varsayacak olursak; bilgisayar, tablet, televizyon ve akıllı cep telefonlarının günlük yaşantımızda ne kadar büyük bir yere sahip olduklarını söylememiz mümkündür. Dtech Elektrik, kaliteli ve yeterli kapasiteye sahip Tablet PC ürünlerinin azlığına dikkat çekmektedir. Diğer noktalarda da elektriği ve enerjiyi nasıl koruyor ve elektronik ürünler konusundaki profesyonel hizmetlerini aynı şekilde sürdürüyor ise, Tablet PC konusunda da aynı şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Otomatik Kontrol Panoları

Isı, ışık ve elektriğin günümüz teknolojisinde ne kadar önemli olduğundan bahsetmemize gerek bile yok. Bu üç enerji kaynağı olmadığı takdirde değil günlük rutinleri kademe kademe yerine getirmek, aksayan hayat şartları nedeniyle normal standartlarda yaşamak bile neredeyse imkânsız olacaktır.

Devreye Alma Hizmetleri

Endüstriyel tesis projelerinde, elektrik tesisatının kurulumu gerçekleştirildikten sonra bir sonraki aşama olan Devreye Alma Hizmetleri (Commissioning) gündeme gelecektir.

Danışmanlık ve Proje Hizmetleri

Dtech Elektronik tarafından sağlanmakta olan danışmanlık ve proje hizmetlerinden bahsetmeden önce bu kavramın ne anlama geldiğine ve ne gibi işlevlere sahip olduğundan bahsetmemiz gerekiyor. Özellikle de son dönemlerde ivme ile artışa geçen bu kavramın, enerji tasarrufu ve projelerin ilerleyişine kalite kazandırma açısından büyük bir faydası olmaktadır.

Zayıf Akım Sistemleri

Zayıf akım sistemleri temel anlamda yapıların arasında bulunan bilgi akışının, kurulan iletimin güvenliğinin ve kontrolünün yönetilmesini sağlayan sistemlerdir.

Elektrik ve Taahhüt Hizmetleri

Gerek konut gerekse endüstriyel tesislerin elektrik tesisat hizmetleri oldukça detaylı etütleri, iş güvenliği kurallarına mutlak takibi ve kalite anlamında mutabakatı gerektirecektir.

Enerji Kalitesi İyileştirme Hizmetleri

Enerjinin günümüzdeki önemine dikkat çekerken bir diğer taraftan da enerjinin ve elektriğin kalitesinin nasıl arttırılabileceğine de dikkat çekmemiz gerekiyor. Nitekim enerjinin pek çok kullanım yolu olduğu gibi, kaliteli enerji ile bambaşka şekillerde daha verimli bir kullanımın olabileceğini de önemsemek gerekiyor.

Kompanzasyon Panoları

Elektrik şebekelerinde kompanzasyon panolarının önemini vurgulayabilmek için öncelikle kompanzasyon nedir, nasıl uygulanır gibi temel soruların cevaplarını vermek yerinde olacaktır.

Aktif – Pasif Harmonik Filtre Panoları

Tesis şebekesinde harmoni üreten yüklerin bulunması, elektrikle çalışan cihaz ve makinalarda olumsuz etkilere yol açar. Bu olumsuzlukları önlemek için aktif ve pasif harmonik reaktörlerin kullanıldığı panoların kullanılması gerekir.

Servis ve Koruyucu Pano Hizmetleri

Bir projenin devreye alma aşamasından sonra işleyişin ölçüm ve kontrolü gibi, sistemin tüm bileşenleri için geçerli olmak üzere Servis ve Koruyucu Bakım Hizmetleri de büyük önem taşımaktadır.

Enerji Dağıtım Panoları

Bir elektrik tesisatında en önemli kriter, enerjinin verimli ve güvenli bir şekilde tesise ve tesis içindeki bileşenlere dağıtımını sağlamaktır.