Kurumsal

Dtech Elektronik, kurumsal işleyişe de son derece hakim olan aynı zamanda yaptığı çalışmalardan bizzat sorumluluklarının bilinci altında olarak ilerleyiş sürdüren bir firmadır. Kurumsal firma unvanının anlamı, bireysel olmadan kişilerin birbiri ile iletişim halinde olduğu, çalışmaları siz değerli müşteriler için gerçekleştirme çabası içinde olmaktır.

Kurumsal

Dtech Elektronik, kurumsal işleyişe de son derece hakim olan aynı zamanda yaptığı çalışmalardan bizzat sorumluluklarının bilinci altında olarak ilerleyiş sürdüren bir firmadır. Kurumsal firma unvanının anlamı, bireysel olmadan kişilerin birbiri ile iletişim halinde olduğu, çalışmaları siz değerli müşteriler için gerçekleştirme çabası içinde olmaktır. Dolayısıyla da kazançtan önce sizlerin olumlu yorumları bizlerin çalışma motivasyonunu sağlayan en önemli faktördür. Kurumsal olarak çalışmalarımız dahilinde sürekli olarak yeniliğe açığız. Bu nedenle sürekli toplantılar yapmakta, enerji üretimini düşürmek ve sizlerin de tasarruf edebilmesini sağlamak için yüksek seviyede özveri göstermekteyiz. Hem yurt içinde hem de yurt dışında yapmış olduğumuz çalışmalar ile sürekli büyümekte olan bir firmayız. Özellikle de yurt dışı bazında yapmış olduğumuz çeşitli çalışmaları ülkemizde de yürütmek ve kaliteli işleri her noktada servis edebilmek için kurumsal kimliğimizi işlevsel bir şekilde kullanıyoruz. Slogan olarak belirlediğimiz ‘’kalite tutkumuzdur’’ ibaresi altında bütün işlemlerimizi üst düzey seviyede yürütmekteyiz. Sizlerin de bu süreçlerde kurumsal ve bir o kadar da uygun fiyatlı kaliteli hizmet arayışı içinde olduğunuzu varsayarsak, bizleri tercih etmenizi tavsiye eder, gözünüz kapalı bir şekilde güvenebileceğinizi dile getirmek isteriz.

Kurumsal Hizmetler

Kurumsal hizmetler kavramında firmamız, ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Bu noktada müşterinin güvenini üst düzeyde sağlamakta ve diğer belgeler ile birlikte bu güveni sağlamlaştırmaktadır. Özellikle de sizlerin kurumsal firmalar konusunda daha yatkın bir şekilde ilerlediğinizin bilinci içerisindeyiz. Bu noktada sizlerin güven duygusunu üst düzeyde tutmak ve herhangi bir şekilde sarsılmadan devam etmesini sağlamak için ekstra çalışmalara da yöneliyoruz. İşlerin garanti kapsamında olduğu detayına da değinmemiz gerekiyor elbette. Bu süreçlerde herhangi bir şekilde satın alınan hizmette sorun çıkması durumunda, önce teknik servis ve daha sonraki süreçte ise ürünün yenisinin gönderilmesi şeklinde profesyonel bir yöntem izlemekteyiz. Elektronik denildiğinde ilk sıralarda çıkan Dtech Elektronik, yerini korumakta ve hakkını da vererek sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi kendine borç bilmektedir. Dtech Elektronik tarafından sağlanmakta olan hizmetleri sıralayacak olursak da karşımıza şu şekilde bir liste çıkıyor;

• Enerji dağıtım panoları

• Enerji kalitesi iyileştirme hizmetleri

• Kompanzasyon panoları

• Devreye alım hizmetleri

• Aktif pasif harmonik filtre panoları

• Servis ve koruyucu pano hizmeti

• Danışmanlık hizmeti

• Proje hizmeti

• Elektrik ve taahhüt hizmeti

• Otomatik kontrol panosu

• Dtech Marka PC Monitörleri

• Dtech Marka Smart LED Monitörler

• Dtech Marka Kablolu Kablosuz Klavye Mouse Setleri

• Dtech Marka Tablet PC

• Araç Multimedya Sistemleri

Bu hizmetlerin kurumsal anlamda profesyonel bir şekilde sunulmakta olduğu detayını da es geçmeden belirtmek gerekiyor.

Enerji nakil hatlarından tutun da yüksek devirli veya düşük devirli elektrik enerjisinin ayarlanması konularında son derece uzman hizmetler sunulmaktadır. Kurumsal şekilde sunulan hizmetlerde, oldukça denetimli ve deneyimli bir şekilde işlenen bu konulara dikkat edilmektedir. Özellikle de misyon kısmında belirtilen ve kendimize görev ilke edindiğimiz konular özelinden devam etmekteyiz. Kurumsal olarak vermiş olduğumuz hizmetler arasında günümüz teknolojisinin olmazsa olmazı klavye ve Mouse ürünleri satışı da yer alıyor. Elbette bu ürünlerin de en kaliteli ve fiyat performans odaklı olan modellerini tercih etmekteyiz. Aynı zamanda masaüstü bilgisayarlar için PC monitörleri, smart led monitörler gibi enerjiyi ekrana yansıtmaya yarayan çeşitli ürünler de firmamızın satışa ürünler arasında yer almaktadır. Türkiye ve dünya çapında ses getiren, en kaliteli malzeme ile üretilmiş monitör parçalarını ve ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Kurumsal Hizmetlerin Avantajları

Enerji sektörünün son dönemlerde serbestleşmeye doğru gittiğini göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Bunun anlamı artık kurumsal firmalara özellikle de resmi şirketlere elektrik üretimi,, dağıtımı ve korunması konumunda büyük iş düşmektedir. Dtech Elektronik olarak bizler de bu sorumluluk bilinci altında olduğumuzu hissediyor, oldukça yakından takibini yapıyoruz. Sizler de bu süreçleri en iyi şekilde değerlendirmek ve kendiniz için, doğa dostu şekilde elektrik harcamalarınızı düzenlemek istiyorsanız firmamıza güvenebilirsiniz. Bu sayede hem geleceğinizin elektriğini korumuş hem de çevreyi korumuş olacaksınız. Elektrik konusunda elde ettiğiniz tasarruf ve maddi anlamda elde edilen karı da göz önünde bulundurmak gerekirse bu işin ne denli kritik bir öneme sahip olduğunu göreceksiniz.